Mandala význam

Mandala význam a najdôležitejšie tajomstvo, ktoré je schopné ihneď zmeniť život ľudí.

Mandala význam

Mandala je obraz kruhového tvaru, pri tvorbe sa vychádza zo stredu obrázka. Jej forma je symbolom života a celého vesmíru. Najprospešnejším tajomstvom je účinok, ktorý môže pôsobiť na zdravie, prosperitu a ľúbostný život ľudí.


Mandala význam – v tradíciách

Mandala pochádza z Tibetu, kde ju využívali mnísy v budhistických chrámoch ako meditačný prostriedok. Kreslenie mandalí, alebo ich tvorba iným spôsobom upokojuje ducha a tento pokoj má dobrý vplyv na zdravie tela.

Mandala sa objavuje aj vo viere západného sveta. Nachádza sa v kresťanských kostoloch, kde mandalami západnej vieri sú okenné ružice.

Aj v prírode sa nachádza množstvo mandál. Kvety, slnečná sústava, ale aj zmrznuté kvapky vody alebo námraza na okne vytvárajú mandalu.

mandala lasky exclusive

Mandala význam – doma

V modernej dobe sa mandaly, znázorňujúce vynimočné symboly, používajú aj na pomoc pri dosiahnutí finančného úspechu, podporu zdravia a zlepšenie ľúbostného života. Môžu byť schopné meniť ľudské životy takmer okamžite.

Ich výnimočná energetika prispieva k vytvoreniu harmónie domova. Môžu byť ozdobou bytu vo forme obrazov na stenu, talizmanov, samolepiek na okno, alebo sa môžu používať ako ochraňujúce talizmany po celý deň.